Ak patríte medzi tých, ktorí už majú maturitný ročník za sebou, určite viete, že súčasťou tohto obdobia je okrem iného aj fotenie na tzv. „oznamká“ a taktiež stužková slávnosť. No a s tým, samozrejme, súvisí aj výber fotografa. Niektoré triedy sa zhodnú jednohlasne, iné zasa nevedia nájsť žiaden kompromis, čo sa fotografa týka. Ak aj vy alebo vaši známi stojíte pred touto voľbou, náš ateliér vám ponúkne presne to, čo hľadáte, ba možno aj viac.

           Maturitné fotografie vám ostanú ako pamiatka na celý život. Budú sa na ne pýtať vaši známi, vaše deti, či dokonca vnúčatá. A preto vám ponúkame zveriť sa do rúk profesionála. Nenechajte sa zlákať nízkymi cenami iných fotografov. Cena vo väčšine prípadov svedčí o kvalite a chcete mať predsa peknú a kvalitnú spomienku, ktorá vydrží, nie? Fotografie typu „sadnem si na stoličku a usmejem sa do foťáka“ vám dokáže nafotiť takmer každý. My vám však ponúkame viac! S našou pomocou môžu vaše fotografie vyzerať inak. Máte nápad na nejaké „crazy foto“, niečo úplne netradičné? Sem s ním! Chceli by ste fotku mimo interiér?

Stačí povedať. Sme otvorení všetkým vašim nápadom a pripomienkam. Budeme sa snažiť spraviť všetko pre VAŠU spokojnosť.

A ak sa pýtate, prečo by ste si mali vybrať práve nás, tu je zopár dôvodov:

  • hrajú za nás dlhoročné skúsenosti vo svete fotografie,
  • o kvalite svedčí množstvo spokojných zákazníkov,
  • nemusíte sa báť prekvapenia vo forme nekvalitných výsledných fotografií,
  • sme kreatívni a máme chuť púšťať sa do niečoho netradičného,
  • k foteniu pristupujeme profesionálne,
  • sme flexibilní a po dohode vám vieme pripraviť fotenie takmer kdekoľvek,
  • máme zaujímavé ceny,
  • k dispozícii máme profesionálne vybavený ateliér,
  • ponúkame možnosť vizážistky priamo v ateliéri…

A ako bonus vám vieme ponúknuť aj zakúpenie celého balíčka, ktorý obsahuje nielen nafotenie portrétov na oznamká, ale aj fotenie stužkovej, zabezpečenie profesionálneho kameramana, a, samozrejme, tlač vašich fotografií.

Stužková slávnosť je udalosť, ktorá sa koná len raz za život. Preto by sa voľba fotografa nemala odkladať na poslednú chvíľu a nemalo by sa k nej pristupovať ľahostajne. Ak hľadáte skutočnú kvalitu a profesionálny prístup, obráťte sa na nás. Snažíme sa zachytiť každý moment vašej stužkovej, aby ste ho mali zvečnený navždy. A okrem toho ponúkame aj kvalitnú tlač fotografií priamo na mieste, aby aj vaši priatelia, rodina a známi mohli odísť z vašej stužkovej s jedinečnou spomienkou.

A preto ak potrebujete poradiť s čímkoľvek ohľadom fotenia, kontaktujte nás, sme tu predsa pre vás!