Sneh, mráz a chladný vietor, skrátka sobota ako vyšitá na lyžovanie alebo akúkoľvek inú zimnú aktivitu. Väčšina ľudí by si teda  išlo postaviť minimálne menšieho snehuliaka. My sme sa však rozhodli

pre oveľa zaujímavejší plán, na ktorý sa nechytá ani tá najlepšia novoročná dovolenka v Alpách! Monika so Števkom sa totiž rozhodli povedať NIE štatistikám o rozvodoch a v tomto mrazivom období si zorganizovali svoju nádhernú romantickú svadbu.

Mínusové teploty (alebo skôr zimoty) nás sprevádzali od samého rána. Vybavili sme sa teplými ponožkami, kabátmi, termoskami a hor sa do zasneženej prírody.  Aj napriek skrehnutým prstom a vyštípaným líčkam sa nám pracovalo výborne! Spolu sme totiž dokázali zachytiť lásku v jej najbelšej podobe. Aj drobec v brušku spolupracoval ako sa patrí. Ku koncu sme sa síce trošku obávali, že na druhý deň nás všetkých do postele položia horúčky, no entuziazmus to nikomu z nás nedovolil. Mne teda určite nie. Okamžite som sa totiž pustil do triedenia fotografií, aby som mohol  čo najskôr potešiť oči  ako novomanželov, tak aj všetkých ostatných nadšencov.

Vďaka tejto skvelej skúsenosti sme sa po čase rozhodli aj pre fotografie s bruškom, ktoré už čoskoro  uzrú svetlo sveta (možno v rovnakom čase ako  drobec 🙂 ), dokonca aj v podobe luxusných fotokníh.  A ako sa tak dívam na túto trojku, musím Vám povedať: máte sa na čo tešiť!